u-etds sistemi ana sayfa uetds sistemi
u-etds uetds sistemi
uetds
U-ETDS: Ulaştırma Bakanlığı Elektronik takip denetleme sistemidir. Otobüs ve Uçak Firmaları Yanı sıra, Yeni mevzuata göre Yük taşıma işi yapan şirketlerde bu guruba dahil edilmiş, U-ETDS sistemi taşımacı şirketlerede mecburi kılmıştır. u-etds sistemi kiralamak Ortaklarınızı, çalışanlarınızı, şöförlerinizi VARSA KİRALIK Şöförlerinizide Düşündük!  Yetki almayı/vermeyi de sizlere bıraktık! bazı firmalar gibi, yetkinizi kısıtlayarak sistem kiralamıyor, her aktiviteyi ayrıca ücretlendirmiyoruz! size sistem kiralayan firmaların bile kendi kullandıkları yetkilerini sizlere sunuyoruz! Verilerinize başkası erişemesin! %100 Güvende Kalın! kendi işinizin patronu olmaya devam edin!
Çalışanlarınız, yüzlerce Şöförün verilerini tek tek sisteme girmekle ve şirket içi işlerinizle aynı anda  uğraşamaz! Telefon ve veri trafiğine yetişemezler!
 
U-ETDS Sistemine entegre çalışan sistemimiz ve tam 20 Yıllık deneyimimizle, rakiplerinize büyük fark atabilirsiniz! %100 Uptime, %100 Koruma, %100 ücretsiz günlük Yedekleme, %100 ücretsiz bakım, %100 Yazılım geliştirme, %100  Müşteri memnuniyeti ve %100 Ek ücret talep etmeme Garantisi bizde! U-ETDS Sistemi Entegresi haricinde, Mobil uyumlu en son teknoloji yazılım ve Tasarımıyla, hiç zorlanmadan ve dakikalar içerisinde, Siz, çalışanlarınız ve Şoförleriniz çok rahat bir şekilde, bu Sistemi Kullanabilirsiniz. üstelik akıllı tüm cihazlarınızda muhteşem bir görüntü sağlar!  Kilo Kilo yüklerinizi şöförleriniz,  TÜMŞöförlerinizin size bırakacağı Tonlarca yükü Sistemimiz tek başına çeker!
U-ETDS Sistemine Entegre olmayan şirketlerin artık bu işi yapamayacağını, yada yük bilgilerini ulaştırma bakanlığına göndermeyen şöförler yüzünden, "Şirketin", öncelikle ihtar alacağını, devam etmesi halinde cezalar yağıp yaptırımlara maruz kalacağını (Günlerce tüm araçların kontak kapatması dahil) ve en sonunda şirket belgesi iptal etmeye kadar gideceğini biliyormuydunuz? Sitemizde bulunan Haberler Sayfamıza göz atarak mevzuat hakkında bilgiler edinebilirsiniz...
Teknoloji Harikası Yazılımımız sizlere en yüksek derecede kaliteli ve mükemmel çözümler sunar!  %100 müşteri memnuniyeti ile güvenliğinizi sağlayın!

U-ETDS Ana Sayfa  Sistem işleyiş ve Özellikleri  Duyurular  |  Ekstra uygulamalar  Fiyatlar  |  Haberler  |  Neden Biz?  |  SSS  |  iletişim